Termékek Menü

Upixel Fun Journey iskolatáska fukszia

Ár:
13.650 Ft (10.748 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: WY-A036fu
Szállítási díj: 1.270 Ft
Elérhetőség: Raktáron

A Fun Journey iskolatáska tökéletes választás alsó tagozatos iskolásoknak. A kiváló minőségű, vízlepergető anyag és a keményített, merev falú kivitel teszik igazán elnyűhetetlenné.

A táskán egy különleges, pixelezhető felület van, ami szilikon pixelek segítségével díszíthető. A pixelek visszaszedhetők, perceken belül átrakhatók. A táskán 34 oszlopban, 26 sorban összesen 884 pixelpont áll rendelkezésedre a hangulatod, háziállatod, vagy bármilyen egyedi alakzat kirakására.

A 24 különböző színű pixel segítségével bármilyen minta kirakható a táska felületére.
A táskához a kis pixel használható!

Amellett, hogy nagyon jó időtöltés a gyereknek, szülőnek egyaránt a formák, képek kitalálása és felrakása a táskára, remek készségfejlesztő is.
Játékosan fejleszti a gyermek szem-kéz koordinációs, finom motorikus képességeit, a vizuális figyelmét, memóriáját, és nem utolsó sorban a fantáziáját, kreativitását.

Részletes termékleírás:

• alaktartó, merev falú kialakítás
  • az iskolatáska erős, vízlepergető anyagból készült, könnyen tisztítható nedves ruhával
  • cipzárral zárható kemény, boltíves táskafedél
  • egyterű belső kialakítás, mely a benne lévő opcionális zsebek segítségével 3 részre osztható, így könnyebben rendben tarthatók a könyvek
  • az  egyik oldalon cipzárral zárható külső zseb a kisebb tárgyaknak, a másik oldalon gumírozott, hálós zseb, amiben elfér egy fél literes palack
  • az elején egy nagyobb, cipzáras zseb a tollaknak, apróságoknak
  • a két oldalzseben fényvisszaverő csíkok, a jobb láthatóságért
  • szivacsos, szélesített vállpánt, ami segít elosztani a terhet a vállon
  • a vállpánton állítható magasságú mellpánt, erős csattal
  • rendkívül könnyű, de erős, párnázott hátrész a kényelmes viseletért
  • a logózott bélés, az egyedi cipzár fogantyú, a különleges, dekorálható felület és a minőségi anyagok teszik még a Fun Journey iskolatáskát különlegessé

A pixelek felrakásánál nagyon fontos, hogy azok pontosan illeszkedjenek!

Figyelmeztetés: A pixelek kicsik, 3 év alatti gyermek lenyelheti!

• WY-A036fu
Menny.:db

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Írja meg véleményét

Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

Leírás és Paraméterek

Méret (szél x mag x mély)

28 cm, 38 cm, 14 cm