Termékek Menü

Rendezés:
Nézet:
Raktáron

A Super Class gurulós iskolatáska a Super Class iskolatáska “lustább” verziója. A lépcsőjáró kerekeinek köszönhetően szinte bármilyen akadályon áthúzható, így nem kell a háton cipelni. Természetesen a hordozó szerkezet egy mozdulattal leszerelhető, így hagyományos iskolatáskaként is használható.

Azonban nem csak iskolatáskának, hanem gyerek utazó táskának is kiváló, köszönhetően a lépcsőjáró gurulós kivitelnek.

A táskán egy különleges, pixelezhető felület van, ami szilikon pixelek segítségével díszíthető. A pixelek visszaszedhetők, perceken belül átrakhatók. A táskán 36 oszlopban, 33 sorban összesen 1009 pixelpont áll rendelkezésedre a hangulatod, háziállatod, vagy bármilyen egyedi alakzat kirakására.

A 24 különböző színű pixel segítségével bármilyen minta kirakható a táska felületére.
A táskához a kis pixel használható!

Amellett, hogy nagyon jó időtöltés a gyereknek, szülőnek egyaránt a formák, képek kitalálása és felrakása a táskára, remek készségfejlesztő is.
Játékosan fejleszti a gyermek szem-kéz koordinációs, finom motorikus képességeit, a vizuális figyelmét és memóriáját, és nem utolsó sorban a fantáziáját, kreativitását.

Részletes termékleírás:

• alaktartó, merevített táskatest, a hátfalán és előlapján külön erősítéssel
  • az iskolatáska erős, vízlepergető anyagból készült, könnyen tisztítható nedves ruhával
  • egyterű belső kialakítás, belül a hátfalán egy nagy fakk, az előlapján egy nagy, cipzárral zárható zseb
  • kívül egy cipzárral zárható külön zseb az apróságoknak
  • a  jobb és bal oldalán 1-1 külső, gumírozott zseb, amiben elfér egy fél literes palack
  • szivacsos, szélesített vállpánt, ami segít elosztani a terhet a vállon
  • mindkét oldalán és a vállpántokon fényvisszaverő csíkok
  • könnyedén fel- és leszerelhető hordozó szerkezet
  • a szerkezet összehajtva kis helyen elfér
  • a szerkezet max. 20 kg-ig terhelhető
  • teleszkópos, 3 magasságba állítható fogantyú
  • lépcsőjáró kerekek, hogy bármilyen terepen húzható legyen
  • a logózott bélés, az egyedi cipzár fogantyú, a különleges, dekorálható felület a minőségi anyagok és a lépcsőjáró hordozó szerkezet teszik a Super Class gurulós iskolatáskát különlegessé

A pixelek felrakásánál fontos, hogy azok pontosan illeszkedjenek!

Figyelmeztetés: A pixelek kicsik, 3 év alatti gyermek lenyelheti!

• WY-A024k
16.350 Ft
Előrendelhető

A táskához a kis pixel használható!

Részletes termékleírás:

• alaktartó, merevített táskatest, a hátfalán és előlapján külön erősítéssel
  • kívül egy cipzárral zárható külön zseb az apróságoknak
  • szivacsos, szélesített vállpánt, ami segít elosztani a terhet a vállon
  • mindkét oldalán és a vállpántokon fényvisszaverő csíkok
  • könnyedén fel- és leszerelhető hordozó szerkezet
  • a szerkezet összehajtva kis helyen elfér
  • a szerkezet max. 20 kg-ig terhelhető
  • teleszkópos, 3 magasságba állítható fogantyú
  • lépcsőjáró kerekek, hogy bármilyen terepen húzható legyen

A pixelek felrakásánál fontos, hogy azok pontosan illeszkedjenek!

Figyelmeztetés: A pixelek kicsik, 3 év alatti gyermek lenyelheti!

• WY-A024r
16.350 Ft